Arl-meble - Rafał Lach

O nas

Arl-meble od kilkunastu lat specjalizuje się w wyposażeniu i aranżacji pomieszczeń biurowych. Wykonujemy projekty aranżacji ze szczególnym uwzględnieniem indywidualnych potrzeb klientów.

Proponujemy meble biurowe nowe i używane, meble na zamówienie, zabudowy kuchni, szaf wnękowych, garderoby, krzesła i fotele, jak również transport i montaż mebli. Posiadamy w ofercie meble i krzesła najbardziej znanych firm polskich i zagranicznych.

Zatrudniamy doświadczonych ludzi, którzy zapewnią państwu obsługę na najwyższym poziomie. Pomagamy w stworzeniu pełnego wdzięku pomieszczenia, które zadowoli państwa funkcjonalnością.

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów, tworzymy również meble i zabudowy na specjalne zamówienie. Jedną z naszych specjalności jest serwis mebli w okresie gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Każdy klient jest traktowany w sposób indywidualny, jesteśmy otwarci na każdą propozycję, proponujemy rozwiązania dopasowane do ich potrzeb i oczekiwań. Pomagamy Państwu w stworzeniu, w biurze ergonomicznych stanowisk pracy.

Proponowane przez nas meble są wielofunkcyjne, a przede wszystkim trwałe i stabilne w eksploatacji. Precyzyjnie wykonane meble, z materiałów najlepszej jakości, cieszą swoim oryginalnym wyglądem.

Klienci zawsze mogą liczyć na wszelką pomoc. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać najbardziej wymagającym projektom.

Zapraszam do współpracy

Rafał Lach

Właściciel